Сонячна електростанція

Солнечная электростанция

Сонячна електростанція для трансформування випромінювання небесного світила в електрострум може мати різні інженерні пристрої, які відрізняються конструктивними особливостями, розмірами, обсягом енергії, що виробляється.

Системи поділяють на два основні види:

  • автономні накопичувальні типи;
  • мережні (On Grid).

Мала сонячна електростанція здатна забезпечити потреби підприємства, окремого домогосподарства, громадського чи офісного будинку. Великі електричні станції можуть виробляти потужний енергоресурс і забезпечувати електроенергією цілі регіони.

Автономна сонячна електростанція - особливості

Залежно від потреб споживача в електроенергії розраховують кількість фотомодулів і кількість батарей для резервування.

Компоненти мережевих систем

Сонячна електростанція мережевого типу складається:

  • з поля фотоелектричних панелей, орієнтованих на південь, південний схід або південний захід;
  • мережевого інвертора, який перетворює енергію сонця, що генерується фотоелементами, в поперемінний струм 50Гц, 220 В, необхідний для подачі в мережу;
  • реверсивного лічильника;
  • системи заземлення, що захищає обладнання від несправностей внаслідок появи в мережі небажаних імпульсів напруги;
  • кабельного продукту.

За необхідності передбачають додаткову систему інтегрованого або виносного блискавкозахисту.

Особливий інтерес для споживачів представляє сонячна електростанція гібридного типу, яка раціонально поєднує автономну роботу зі споживанням електричної енергії, якої не вистачає, з основної мережі або передачу надлишків до міської лінії. Її комплектація мало чим відрізняється від складу обладнання інших видів (сонячна електростанція. Основа – фотоелектричні панелі, захисне обладнання від перенапруг, акумуляторні батареї для накопичення перетвореної від сонця електричної енергії. Відмінність комбінованої установки полягає у спеціальному пристрої – гібридному інверторі.

Робота гібридної електростанції (сонячна електростанція) полягає в наступному: протягом світлого періоду доби генерована електрична енергія подається на споживання електротехнікою та приладами офісу, будинку, а залишки використовуються для підзарядки акумуляторних батарей. Коли АКБ повністю заряджені, надлишки транспортуються до мережі загального користування продаж. У тому випадку, якщо вироблену енергію через недостатнє освітлення (хмарна погода) не вистачає, то споживання здійснюється від АКБ. При розрядженні батарей підключення походить від централізованої мережі.

Власна сонячна генерація дозволяє промисловому підприємству чи приватному господарству отримати енергонезалежність, убезпечити себе від віялових та аварійних відключень. Задоволення це не з дешевих, але на тлі постійного зростання вартості електрики термін окупності системи дуже зменшується.

Розвиток вітчизняної сонячної енергетики знаходиться у полі зору компанії «Селком Електронік». Ми готові надати обладнання, що входить до комплектації СЕС, систем гарантованого електроживлення та інших інженерно-технічних пристроїв.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: сонячна панель, фотоелектричні панелі, інвертор для сонячної електростанції, акумулятори для сонячних електростанцій, фотоелектрична електростанція, сонячна електростанція на даху, стаціонарні акумулятори, зарядний пристрій для стаціонарних акумуляторів, система зберігання електроенергії, літій-іонний акумулятор, літій-залізний акумулятор.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники